firma kowal

Zapytanie ofertowe

Wybierz inetersujące
Cię produkty
i złóż zapytanie
ofertowe

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o wydarzeniach
godnych uwagi, podaj Swój e-mail i dopisz
się do naszej listy!
Adres email jest nieprawidłowy!

Kontakt

Firma Kowal Sp. J.
ul. Krakowska 17
32-040 Świątniki Górne
tel. +48 12 270 41 47
fax +48 12 270 42 21
biuro@firmakowal.pl

> > > Wkladki

Elementy montażowe do bram uchylnych: wkładki

Elementy do montażu - wkładki bębenkowe

W skład naszej oferty akcesoriów montażowych stosowanych w bramach uchylnych wchodzą między innymi wkładki bębenkowe o zróżnicowanych wymiarach.

Elementy te, decydujące o skuteczności zabezpieczeń, cechuje wysoka jakość. Proponowane przez nas produkty posiadają nowoczesną konstrukcję, są odporne na manipulację oraz wyposażone w bezpieczne sprzęgło. Precyzyjnie współpracują z każdym zamkiem, zarówno z jego korpusem, bębenkiem, sztyftami, kuleczkami, jak i sprężynkami.

Nasza oferta jest bardzo bogata, zawiera wkładki w różnych rozmiarach. Od najmniejszych o wymiarach 31x9 mm, aż po wkładki w rozmiarze 96x9 mm. Proponowane przez nas produkty wykonane zostały z wysokojakościowego mosiądzu. Występują w zestawie z trzema kluczami. Sprzedajemy je w opakowaniach zbiorczych liczących 25 sztuk.

Jeśli więc szukają Państwo wkładek bębenkowych, które posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty bezpieczeństwa - zapraszamy do zapoznania się z asortymentem firmy Kowal!

Proponujemy również sprzedaż hurtową uchwytów i narożników do bram. Wszystkie produkty znajdą Państwo na stronie. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z firmą.

firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal