firma kowal

Zapytanie ofertowe

Wybierz inetersujące
Cię produkty
i złóż zapytanie
ofertowe

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o wydarzeniach
godnych uwagi, podaj Swój e-mail i dopisz
się do naszej listy!
Adres email jest nieprawidłowy!

Kontakt

Firma Kowal Sp. J.
ul. Krakowska 17
32-040 Świątniki Górne
tel. +48 12 270 41 47
fax +48 12 270 42 21
biuro@firmakowal.pl

> > > Zamki-nawierzchniowe

Okucia drzwiowe: 

zamki drzwiowe nawierzchniowe

Zamki nawierzchniowe

Oferta Firmy KOWAL to szeroki wybór zamków drzwiowych oraz nawierzchniowych. Nasze produkty wykonane są z trwałych materiałów, gwarantujących wygodę użytkowania oraz bezpieczeństwo. Jest to niezwykle ważne, gdyż zamek drzwiowy jest podstawowym elementem, mającym zabezpieczyć mieszkanie lub dom przed włamaniem. W naszej ofercie znajdują się estetyczne, dyskretne i niezawodne zabezpieczenia, które posiadają atesty oraz certyfikaty bezpieczeństwa.

Duży wybór solidnych zamków

W naszym asortymencie znajdą Państwo różnorodne okucia drzwiowe. Proponujemy między innymi zamki nawierzchniowe MINOS, umożliwiające montaż zarówno 50, jak i 60 mm od krawędzi drzwi. Dostępne są w trzech kolorach: brązowym, grafitowym i białym.

Zamki nawierzchniowe proponowane przez Firmę KOWAL dają gwarancję bezpieczeństwa oraz bezawaryjnego działania przez wiele lat. Przyświeca nam idea zapewnienia Klientom różnorodnego asortymentu, spełniającego wysokie standardy jakościowe. Zamki nawierzchniowe sprzedajemy w opakowaniach zbiorczych. W zależności od modelu zamka zawierają one 10, 20 lub 25 sztuk.

Zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest możliwość dokonania wyboru spośród zaufanych firm produkujących zamki drzwiowe. Dlatego też w naszym sklepie znajdziecie Państwo tylko artykuły najwyższej klasy, sprawdzone i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Oprócz zamków do drzwi proponujemy klucze surowe ATLAS oraz ALFA.

Polecamy również nasze niezawodne okucia budowlane! W razie pytań dotyczących szczegółów oferty, zapraszamy do kontaktu z firmą!

firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal