firma kowal

Zapytanie ofertowe

Wybierz inetersujące
Cię produkty
i złóż zapytanie
ofertowe

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o wydarzeniach
godnych uwagi, podaj Swój e-mail i dopisz
się do naszej listy!
Adres email jest nieprawidłowy!

Kontakt

Firma Kowal Sp. J.
ul. Krakowska 17
32-040 Świątniki Górne
tel. +48 12 270 41 47
fax +48 12 270 42 21
biuro@firmakowal.pl

> > > Zamki-wpuszczane-hakowe

Okucia drzwiowe: 

zamki wpuszczane, hakowe

Sprzedaż hurtowa zamków wpuszczanych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży hurtowej zamków wpuszczanych. Hakowe zamki wpuszczane są najczęściej spotykanymi zamkami, które znajdują zastosowanie w bramach przesuwnych, a także w drzwiach wejściowych przesuwnych.

Firma Kowal dokłada wszelkich starań, by zapewnić swoim klientom szeroki wybór produktów spełniających różnorodne oczekiwania. Proponujemy zamki o różnych rozmiarach i parametrach, które sprawdzą się w różnego typu bramach oraz drzwiach. Wszystkie oferowane przez nas modele wykonane są z wysokojakościowej, ocynkowanej stali, więc bez trudu zniosą niekorzystne warunki atmosferyczne. Są też odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zapewniają bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa oraz dają możliwość zamontowania klamek z różnorodnymi szyldami.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Oprócz sprzedaży hurtowej zamków wpuszczanych zajmujemy się też dostarczaniem wielu innych elementów z zakresu okuć drzwiowych oraz części do bram segmentowych i uchylnych. W pozostałych kategoriach znajdą Państwo m.in. naszą ofertę sprzedaży hurtowej półwkładek, zawiasów i elementów złącznych.

firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal
firma kowal