firma kowal

Zapytanie ofertowe

Wybierz inetersujące
Cię produkty
i złóż zapytanie
ofertowe

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o wydarzeniach
godnych uwagi, podaj Swój e-mail i dopisz
się do naszej listy!
Adres email jest nieprawidłowy!

Kontakt

Firma Kowal Sp. J.
ul. Krakowska 17
32-040 Świątniki Górne
tel. +48 12 270 41 47
fax +48 12 270 42 21
biuro@firmakowal.pl

> O-firmie.html

O firmie

KOWAL – Producent okuć budowlanych

Początki Firmy KOWAL sięgają 1973 roku - wtedy byliśmy małą rodzinną firmą w Świątnikach Górnych, nieopodal Krakowa. Miejscowości znanej ze swoich historycznych tradycji wyrobów metalowych - za panowania Jagiellonów Świątniki Górne były znane z pracowni rusznikarskich, które przekształciły się później w zakłady płatnerskie, zaś w roku 1888 powstała tutaj pierwsza na ziemiach polskich Szkoła Ślusarska, która wykształciła wielu doskonałych specjalistów w swoim fachu.
Przez przeszło 40 lat działalności Firma KOWAL stale rozwija swoją ofertę jako czołowy producent okuć budowlanych oraz zabezpieczeń drzwiowych. Konsekwentnie poszerzamy naszą ofertę - w 2003 roku przenieśliśmy produkcję do nowego, nowoczesnego i większego zakładu. Wszystko to pozwoliło nam uzyskać certyfikat zgodny z międzynarodową normą ISO 9001.

firma kowal

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji między innymi zawiasów, zamków czy zatrzasków okiennych, dokładnie poznaliśmy potrzeby naszych Klientów i właśnie dlatego jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość wyrobów, od solidności wykonania począwszy, a na łatwości obsługi skończywszy.
Okucia budowlane opatrzone znakiem Firmy KOWAL to produkty znane na rynku europejskim dzięki bezpieczeństwu, trwałości i przede wszystkim dostępności dla każdego.
Nigdy nie pozostajemy obojętni na sugestie oraz zamówienia naszych Klientów - cały czas rozszerzamy naszą ofertę produkcyjną w oparciu o indywidualne podejście do naszych kontrahentów.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą handlową!

Certyfikaty

firma kowalfirma kowal